About Me

Mojim domovom je Slovensko, narodila som sa v Bratislave odkiaľ pochádzam ja aj moja rodina. Milujem našu prírodu, kultúru a som hrdá na to, že práve Slovensko je mojim domovom. Mám dve deti, manžela a čoskoro 38 rokov.

 

Ale poznáte ten pocit keď niekam prídete, že toto by mohol byť váš druhý domov? Ja mám takýto pocit so Španielskom. Trošku po španielsky ovládam, aspoň na večeri a v obchode sa ako-tak dohodnem :-).

Na svojom blogu by som sa s vami rada podelila o môj módny štýl. Som večný optimista a najradšej trávim svoj voľný čas s rodinou a priateľmi. Je to také klišé, ale je to tak.

Napísali o mne:

Komunita, ktorá združuje slovenských a českých blogerov - klikajte TU

Emporium Brands - klikajte TU

​Módny Archív - klikajte TU

My home is in a beautiful country in the heart of Europe - small lovely Slovakia. Slovakia is my home and I love our nature and culture. I have 2 children, a husband and almost 38 years.

 

But you know the feeling whenever you come to some place... that this could be your second home? I have this feeling with Spain. I just have to improve my spanish a little more :-) But to go for a dinner and shopping it´s quite enough.

I would love to share with you my fashion style and passion for everything nice. I´m an optimist in every way and love to spend my time with family and friends. This is a cliché, but sooo truth.

Who wrote about me:

Bloggers site that connects Slovak and Czech bloggers (only in Slovak language) - click HERE

Emporium Brands - click HERE

Modny Archiv - click HERE

Contact Me

For business and collaboration inquiries please email marta.palesova@gmail.com

Success! Message received.