Joga Zdravo

Milí moji,


na svojom profile @mpaleska vám odporúčam vyskúšať si cvičenie jogy v mojom obľúbenom štúdiu Joga Zdravo. Navyše máte možnosť si zakúpiť členstvo prostredníctvom môjho kódu za výhodnejších podmienok.Prečo práve joga v Joga Zdravo? 


Začiatkom roka som v jednom z časopisov čítala o joga štúdiu, ktoré používa pri cvičení esenciálne oleje. Doma ich mám niekoľko a ich vôňa vie vždy umocniť pokojnú atmosféru domova. Cvičenie s nimi a navyše v doobedných hodinách vzbudilo vo mne záujem dozvedieť sa o joga štúdiu viac. Neprešli ani 3 dni a ocitla som sa na prvej hodine. Moje pocity spočiatku boli zmiešané, pretože nie som fanúšik "hromadných" cvičení. Navyše počas prvých 20 minút som nevedela ukľudniť svoju myseľ, ktorá ma neustále vťahovala do povinností každodenného života. Napätie ale po chvíli opadlo vďaka veľmi príjemnému a ľudskému prístupu lektorky Adrianky Špronglovej. Zrazu moje telo a myseľ boli plne oddané sústredeniu sa na cvičenie. Precítila som každý jeden pohyb a okolie som prestala vnímať. V závere hodiny v oddychovej fáze cvičenia ma premohol pocit, s ktorým som vôbec nerátala. Veľmi sa mi chcelo plakať...  Stále som si hovorila: "Marta, čo vymýšľaš, veď si na joge a máš relaxovať". Ale ten pocit bol silnejší a ja som sa tesne pred skončením hodiny postavila s očami plných sĺz a zo sály odišla. Divila som sa, či je to normálne lebo pri cvičení som ešte nikdy neplakala. Po skončení cvičenia som sa vrátila a Adrianka ma upokojila s tým, že je úplne prirodzené poplakať si. Cvičili sme špeciálne cviky zamerané na srdiečko, ktoré tento pocit vyvolali už väčšine žien, ktoré s nami práve cvičili. Stále mi to nešlo do hlavy, pretože som so svojim životom maximálne spokojná, mám zdravé deti, milujúceho manžela, skvelých rodičov a jednoducho všetko je tak ako má byť... Fakt je však ten, že telo potrebovalo zo seba dostať niečo von. Veľmi sa mi uľavilo. Po počiatočných rozpakoch som sa začala cítiť oveľa uvoľnenejšia, ľahšia a spokojnejšia. Štúdio si ma získalo a ja som si zakúpila svoje prvé členstvo.
Okrem samotného cvičenia sú pre mňa dôležité aj priestory (farebne sú zladené v mojich obľúbených odtieňoch hnedej farby v spojení s prírodným drevom) kde sa joga cvičí, celková atmosféra a kolektív, s ktorým svoje pocity a cviky zdieľate. Tu som pod jednou strechou našla všetko čo potrebujem. V mojich stories ste už mali možnosť vidieť, že sem chodím často a že sem chodím hlavne s veľkou radosťou. Hoci sa priestory nachádzajú v Starom meste, obrovskou výhodou je možnosť parkovať na vyhradených miestach. Navyše každé cvičenie je spojené s esenciálnymi olejmi, ktoré si nanášame na dlaň ruky pred a po cvičení a tak sa umocnia v nás rôzne pocity počas alebo na záver cvičenia. Naposledy sme dostali malinkú guľôčku s výťažkom z mäty, po ktorej rozhryznutí vás zaplaví more energie a sviežosti. Pre mňa sa stala joga v štúdiu Joga Zdravo skvelým miestom k relaxácii a v neposlednom rade aj prostriedkom k zlepšeniu postavy. Výborný pocit a dobrú náladu po absolvovaní hodiny už len beriem ako čerešničku na torte.


Za kvalitné a nadštandardné služby si rada priplatím. Vy máte práve teraz možnosť získať však výhodnejší balíček "YOGI BASIC 11", ktorý obsahuje 11 hodín skupinového cvičenia len za 69 € miesto pôvodných 85 €. Stačí len zadať kód "WTM7YX" v nákupnom košíku na webovej stránke www.jogazdravo.sk. Platnosť zakúpeného balíčka (predplatného) je 3 mesiace a môžete ho venovať aj ako darček.


Tak čo, mám tu niekoho kto by sa ku mne na joge pridal? Budem sa tešiť ak sa nájde čo i len jedna osôbka, ktorá toto joga štúdio so mnou vyskúša. Teším sa na vaše správy.


Vaša MartaFoto: Andrea Kmeťová

Priestory: Joga Zdravo

Lektorka: Katka JežovicováRECENT POST
JOIN MY MAILING LIST