Svieže spojenie auta a časopisu ELLE

July 30, 2018

Mala som možnosť vyskúšať si na týždeň Citroen C3 ELLE. Určite ho mnohí poznáte, C3-ka je na našom trhu už nejaký ten rôčik. Tu je však novinkou práve to spojenie s časopisom ELLE a tým sa dodalo autu určitého šmrncu, ktorý vieme oceniť práve my ženy :-)

 

Keďže som mamina dvoch malých detí, mám určité preferencie čo by malo auto spĺňať aby som ja aj deti cítila komfortne. A hneď po nasadnutí do auta ma potešilo zopár vecí (ak ste pozerali moje Insta Stories, tak už asi viete, ktoré výhody sa mi páčili :-)). Bežne v mojom aute nosím kopec vecí pre deti: skladací kočík, bicykel pre syna, helmu, kolobežku pre dcérku, 2-3 veľké tašky kde mám pre nich jedlo, náhradné oblečenie a zopár hračiek. A predstavte si, že tieto všetky veci sa do auta pekne zmestili bez toho aby sme sa v ňom tlačili. Na prvý pohľad sa mi zdalo, že auto bude mať menší kufor ale opak bol pravdou a naozaj som bola prekvapená keď som do kufra dala bez problémov kočík, bicykel a aj kolobežku.

 

Nie som veľmi technický typ, tak o výkone auta a spotrebe benzínu vám písať nebudem :-) Auto však bolo svižné, dobre sa mi jazdilo, v týchto horúčavách som mala non-stop zapnutú klímu a ocenila som, že nebolo prehnane farebné. Keďže išlo o limitovanú sériu auta, malo vo vnútri a vonku zopár farebnejších prevedení v tzv. "Cherry Pink" farbe. Všetko bolo decentné a elegantné.  Posúďte sami a budem rada ak mi napíšete váš názor a či máte aj vy podobné skúsenosti s C3-kou.

 

Krásny deň vám prajem.

 

Vaša Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Andrea Kmeťová

Auto: Citroen

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POST

November 21, 2018

September 19, 2018

July 11, 2018

May 17, 2018

Please reload

JOIN MY MAILING LIST
Join My Mailing List
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
Instagram@Mpaleska

© 2017 by Marta Palesova​