Svieže spojenie auta a časopisu ELLE

Mala som možnosť vyskúšať si na týždeň Citroen C3 ELLE. Určite ho mnohí poznáte, C3-ka je na našom trhu už nejaký ten rôčik. Tu je však novinkou práve to spojenie s časopisom ELLE a tým sa dodalo autu určitého šmrncu, ktorý vieme oceniť práve my ženy :-)


Keďže som mamina dvoch malých detí, mám určité preferencie čo by malo auto spĺňať aby som ja aj deti cítila komfortne. A hneď po nasadnutí do auta ma potešilo zopár vecí (ak ste pozerali moje Insta Stories, tak už asi viete, ktoré výhody sa mi páčili :-)). Bežne v mojom aute nosím kopec vecí pre deti: skladací kočík, bicykel pre syna, helmu, kolobežku pre dcérku, 2-3 veľké tašky kde mám pre nich jedlo, náhradné oblečenie a zopár hračiek. A predstavte si, že tieto všetky veci sa do auta pekne zmestili bez toho aby sme sa v ňom tlačili. Na prvý pohľad sa mi zdalo, že auto bude mať menší kufor ale opak bol pravdou a naozaj som bola prekvapená keď som do kufra dala bez problémov kočík, bicykel a aj kolobežku.


Nie som veľmi technický typ, tak o výkone auta a spotrebe benzínu vám písať nebudem :-) Auto však bolo svižné, dobre sa mi jazdilo, v týchto horúčavách som mala non-stop zapnutú klímu a ocenila som, že nebolo prehnane farebné. Keďže išlo o limitovanú sériu auta, malo vo vnútri a vonku zopár farebnejších prevedení v tzv. "Cherry Pink" farbe. Všetko bolo decentné a elegantné. Posúďte sami a budem rada ak mi napíšete váš názor a či máte aj vy podobné skúsenosti s C3-kou.


Krásny deň vám prajem.


Vaša Marta

Foto: Andrea Kmeťová

Auto: Citroen

RECENT POST
JOIN MY MAILING LIST