Grécka móda - môj favorit

July 31, 2018

Toľko pozitívnych správ som od vás dostala na šaty, ktoré som poslednú dobu nafotila. Taký úspech som naozaj vôbec nečakala a veľmi sa teším z vašej odozvy!

 

Môj favorit bol tento ružový komplet, ktorý vyzerá ako šaty ale je to top a zavinovacia sukňa. Práve tento komplet inšpiroval baby z Mazumis seriálom Sex v meste a musím povedať, že mne osobne táto línia sadla najviac zo všetkých. Strih je neskutočne rafinovaný a ženský, farby zvolili veľmi príjemné a jemné práve na leto. Skvelé na tom je, že sukňu si môžete prispôsobiť podľa seba (keďže je zavinovacia) a poodhaliť nôžku podľa svojej nálady :-) Výstrih na chrbáte je o čosi väčší ale viete čo, práve to sa mi páčilo. Nie je potrebné nosiť nič pod top, keďže s podprsenkou alebo nebodaj priesvitnými ramienkami by ste výsledok len pokazili. A v dnešnej dobe si už viete vybrať z množstva alternatív ako zakamuflovať naše prednosti. Ak by ste nevedeli ako, kľudne mi napíšte a čo-to poradím :-) Ja som sa do farby tohto kompletu úplne zamilovala. Málokedy ma oblečenie tak nadchne a toto úplne predčilo moje očakávania. Keď som si komplet obliekla, išla som odpadnúť od tej nádhery. Ja viem, sú to "len šaty" a ja sa tu tak rozplývam. Ale určite sa tu nájde nejaká osôbka, ktorá ma chápe :-) Hovorila som o nich aj môjmu bratovi a ten akosi nechápal, že dokážem toľko rozprávať o oblečení :-) Spomenula som ich 2x a keď som chcela tretí krát, tak ma hneď stopol, že snáď neočakávam, že sa mi bude ako chlap toľko k tomu vyjadrovať. Jaaaj chlapi :-)

 

A ešte zopár informácií celkovo k šatám od Mazumis:

Kočky z Mazumis vám vedia šaty, prípadne iné oblečenie upraviť podľa vašich mier, tak ak budete mať obavy či vám niektoré šaty sadnú, kľudne sa na nich obráťte a pri väčšine z nich vám ich vedia prispôsobiť.

 

A na záver ešte malá rada :-). Ak sa vám ich oblečenie páči, píšte im čo najskôr, že by ste daný kúsok mali radi doma pretože veci sa im náramne rýchlo predávajú a je o ne veľký záujem.

 

Krásny dník vám prajem.

 

Vaša Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaty: Mazumis

Foto: Andrea Kmeťová

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POST

November 21, 2018

September 19, 2018

July 11, 2018

May 17, 2018

Please reload

JOIN MY MAILING LIST
Join My Mailing List
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
Instagram@Mpaleska

© 2017 by Marta Palesova​