Grécka móda - môj favorit

Toľko pozitívnych správ som od vás dostala na šaty, ktoré som poslednú dobu nafotila. Taký úspech som naozaj vôbec nečakala a veľmi sa teším z vašej odozvy!


Môj favorit bol tento ružový komplet, ktorý vyzerá ako šaty ale je to top a zavinovacia sukňa. Práve tento komplet inšpiroval baby z Mazumis seriálom Sex v meste a musím povedať, že mne osobne táto línia sadla najviac zo všetkých. Strih je neskutočne rafinovaný a ženský, farby zvolili veľmi príjemné a jemné práve na leto. Skvelé na tom je, že sukňu si môžete prispôsobiť podľa seba (keďže je zavinovacia) a poodhaliť nôžku podľa svojej nálady :-) Výstrih na chrbáte je o čosi väčší ale viete čo, práve to sa mi páčilo. Nie je potrebné nosiť nič pod top, keďže s podprsenkou alebo nebodaj priesvitnými ramienkami by ste výsledok len pokazili. A v dnešnej dobe si už viete vybrať z množstva alternatív ako zakamuflovať naše prednosti. Ak by ste nevedeli ako, kľudne mi napíšte a čo-to poradím :-) Ja som sa do farby tohto kompletu úplne zamilovala. Málokedy ma oblečenie tak nadchne a toto úplne predčilo moje očakávania. Keď som si komplet obliekla, išla som odpadnúť od tej nádhery. Ja viem, sú to "len šaty" a ja sa tu tak rozplývam. Ale určite sa tu nájde nejaká osôbka, ktorá ma chápe :-) Hovorila som o nich aj môjmu bratovi a ten akosi nechápal, že dokážem toľko rozprávať o oblečení :-) Spomenula som ich 2x a keď som chcela tretí krát, tak ma hneď stopol, že snáď neočakávam, že sa mi bude ako chlap toľko k tomu vyjadrovať. Jaaaj chlapi :-)


A ešte zopár informácií celkovo k šatám od Mazumis:

Kočky z Mazumis vám vedia šaty, prípadne iné oblečenie upraviť podľa vašich mier, tak ak budete mať obavy či vám niektoré šaty sadnú, kľudne sa na nich obráťte a pri väčšine z nich vám ich vedia prispôsobiť.


A na záver ešte malá rada :-). Ak sa vám ich oblečenie páči, píšte im čo najskôr, že by ste daný kúsok mali radi doma pretože veci sa im náramne rýchlo predávajú a je o ne veľký záujem.


Krásny dník vám prajem.


Vaša Marta


Šaty: Mazumis

Foto: Andrea Kmeťová

RECENT POST
JOIN MY MAILING LIST