Workshop „Ako na Canvu a LinkedIn“

Workshop, na ktorom sa naučíte samostatne vytvárať skvelú grafiku a vyladiť si svoj LinkedIn profil.

Oboznámite sa s grafickou aplikáciou Canva, pomocou ktorej budete môcť vytvárať vizuály pre sociálne siete, grafiku na web a rôzne tlačové materiály, v čo najlepšej kvalite za minimum času a bez externého grafika. Konzultácia môže byť jednorazová alebo na pravidelnej a dlhodobej báze, kde máte zaručený progres a napredovanie v dosahovaní vašich stanovených cieľoch.

Predstavíme vám sociálnu sieť LinkedIn. Povieme si, na čo všetko ju viete využiť, ako sa v nej orientovať, ako sa spájať s vašou cieľovou skupinou a ako dosiahnuť ciele, ktoré ste si stanovili. Priblížime vám možnosti súkromného profilu a zároveň si ukážeme firemný profil.

Dozviete sa, že v rámci každej spoločnosti je vhodné zvoliť si tzv. ambasádorov, ktorí budú reprezentovať vašu spoločnosť na LinkedIn a prinášať čitateľom zaujímavé a hodnotné príspevky, čo bude prospievať nielen budovaniu osobného brandu ale zároveň aj firemného.

Workshop je kreatívny. Na svojich notebookoch si prechádzame základy v Canve, krok po kroku. Následne si tvoríme nový súkromný LinkedIn profil alebo aktuálny spolu dotvoríme.

Workshop je určený pre začiatočníkov a nie sú potrebné žiadne znalosti nástroja Canva. Po jeho absolvovaní sú účastníci schopní v Canve samostatne tvoriť, budú mať vytvorený svoj vlastný LinkedIn profil a základné informácie o tejto sociálnej sieti.

Workshopy organizujeme v spojení s Davidom Svobodom už od októbra 2022. David je prvý a jediný držiteľ prestižneho titulu Canva Expert v Česku. Denne tak má možnosť spolupracovať s Canvou, kde sa podieľa na testovaní a budovaní tejto platformy. Na workshopy pre pokročilých sa k nám vracajú účastníci, ktorí ho už absolvovali pre začiatočníkov. Veľmi sa tomu teším a utvrdzuje nás to v správnom nastavení v rámci užitočnosti tohto workshopu.

Ďalšie články