FAQ

LinkedIn je sociálna sieť pre profesionálov, ktorá ponúka množstvo výhod. Môže vám pomôcť nájsť novú prácu, vybudovať profesionálnu sieť, získať nových klientov, získať informácie o trhu práce a zlepšiť svoje zručnosti.

Vieme Vám pomôcť pri hľadaní nového zamestnania, pri tvorení si svojho osobného alebo firemného brandu, ukázať vám ako si rozširovať svoju profesionálnu sieť, ale aj ako zlepšiť prostredníctvom LinkedIn svoje zručnosti.

Školenia zostavujeme vždy podľa potrieb klienta. Najskôr si spolu prejdeme vaše potreby a ciele a na základe vašich informácií sa zostaví školenie. Môže byť určené pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých.

Školenie je časovo prispôsobené klientovým potrebám. Závisí, čo všetko sa rozhodneme na školení prechádzať. Minimálny odporúčaný čas sú 2 hodiny, avšak môže byť aj formou celodenného workhshopu. Pri celodennom workshope sa účastníci aj aktívne zapájajú a pracujeme spolu na jednotlivých zadaniach.

Školenia prebiehajú zväčša u klienta, ale je možné zorganizovať ich aj v priestoroch nášho sídla v Nivy Tower, v Bratislave.

Školenie je prispôsobené potrebnám klienta. Pred školením si prejdeme s klientom jeho predstavu a potreby. Na základe vstupných informácií, pripravíme školenie na mieru. Môže sa týkať tvorby/úpravy súkromných a firemných profilov, tvorby príspevkov, informácií prečo je potrebné byť aktívny na LinkedIn, kto sú ambasádori a ako si ich vyberiem z radu svojich zamestnancov, ako získať nových klientov a pod.

Cena je stanovená na základe klientových požiadaviek. S klientom sa dohodne obsah školenia, počet hodín, počet osôb. Následne Vám bude pripravená cenová ponuka.

V slovenskom a anglickom jazyku.

Určite áno. Ak máte správne vyplnený profil, vie Vám byť LinkedIn nápomocný pri hľadaní nového zamestnania. S nastavením profilu a tipmi ako na to, Vám radi pomôžeme.

Ide o dlhodobú spoluprácu, ktorá vám umožní neustále zlepšovať váš LinkedIn profil a dosahovať lepšie výsledky. Zefektívnime váš profil, definujeme vaše ciele a navrhneme stratégie na ich dosiahnutie. Pomáhame s tvorbou obsahu, ktorý je relevantný pre vaše cieľové publikum a ktorý prispieva k dosiahnutiu vašich cieľov.

Pomáhame klientom tvoriť rôzne typy obsahu, ktoré sú relevantné pre ich cieľovú skupinu a pomáhajú im dosiahnuť ich ciele. Medzi najčastejšie typy obsahu, ktorým sa venujeme, patria: Príspevky – krátke, pútavé texty, ktoré súvisia s oblasťou záujmu klienta. Infografiky – vizuálne zaujímavé obrázky, ktoré zhrňujú kľúčové informácie. Pri tvorbe obsahu spolupracujeme s klientom na tom, aby sme pochopili jeho ciele a potreby. Na základe toho potom navrhujeme a realizujeme stratégiu tvorby obsahu, ktorá je prispôsobená konkrétnym potrebám klienta.

Spojiť sa s nami viete prostredníctvom e-mailu hello@martapalesova.com alebo na LinkedIn profiloch @martapalesova @martapalesovaconsulting. Taktiež si môžete rezervovať 20 min. úvodný telefonát na našej webovej stránke www.martapalesova.com.

Spolupráca je možná či už s fyzickými alebo právnickými osobami. Niekto potrebuje kvôli práci len upraviť profil, iný zas preferuje správu profilu, prípadne školenie. Vieme pomôcť v každej oblasti.